Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

          2011 yılında RIMAK MÜHENDİSLİK LTD. ŞTİ. ünvanı ile Elektrik-Elektronik Mühendisi Mehmet Ali KÖROĞLU tarafından Isparta'da kurulmuştur. Sürekli değişen müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamaya devam edip, kurulduğu ilk günden bugüne hızla büyüyerek zamanla vizyonunu genişletmiştir.

          Rımak Mühendislik , Başta inşaat sektörü olmak üzere Plan-Proje, Taahhüt, Aydınlatma, Elektrik Malzemesi, Aydınlatma Ürünleri ve Avize alanlarında hizmet vermektedir.

          Rımak Mühendislik , elektrik ve aydınlatma çözümleri konusunda dünya liderleri markaların bayiliklerini yapmaktadır. Yılların getirdiği tecrübe ve bilgiyi, kalite ve estetiğe çeviren personeli ile siz müşterilerimize en yüksek kalitede hizmet vermeyi kendine ilke edinmiştir.

VİZYONUMUZ

          Çalışanlarının, tedarikçi firmalarının ve müşterilerinin memnuniyetini sağlamış, gelişen teknoloji ve yenilikleri bünyesine alan kaliteli ve verimli bir firma olmak.KALİTE POLİTİKAMIZ

• Teknolojik gelişmeleri takip eden
• Gerekli yatırımları yapan
• Müşteri beklentilerini ön planda tutan
• Tedarikçileri sürekli olarak geliştiren
• Kalite yönetim sistemi'nin etkinliğini sürekli olarak iyileştiren ve belirlediği kalite hedeflerine ulaşan bir firma olmaktır.